اخبار کالا

توزیع اقلام اساسی در گیلان

توزیع بیش از 2 هزار تن اقلام اساسی در گیلان
توزیع بیش از 2 هزار تن اقلام اساسی در گیلان

توزیع بیش از ۲ هزار تن اقلام اساسی در گیلان

معاون بازرگانی  سازمان صمت گیلان با اشاره به اینکه هیچ مشکلی در تامین اقلام اساسی ماه مبارک رمضان وجود ندارد گفت ۲هزار تن اقلام کالا در این ماه توزیع خواهد شد .

محمد فیض در گفت و گو با یکی از خبر گزاری ها به تامین اقلام اساسی مردم در ماه مبارک رمضان اشاره نمود و افزودند طبق برنامه ریزی های صورت گرفته بیشتر از ۲۰۰۰ تن اقلام اساسی و مورد نیاز شهروندان در ماه رمضان تامین و توزیع می شود .

در ادامه نیز ایشان به جذب ۸۰۰ تن شکر مصرفی خانوارهای گیلانی اشاره نمودند و افزودند این میزان شکر از طریق ۵ واحد فعال بسته بندی در این استان در حال بسته بندی و ارائه بین شبکه های منتخب به خصوص تعاونی های مصرفی , فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای , واحدهای صنفی مختلف توزیع و تا پایان ماه مبارک رمضان به شهروندان عرضه می گردد .

ایشان در ادامه قیمت هر بسته شکر ۱ کیلوگرمی را ۸۷۰۰ تومان عنوان نمود و افزودند که روزانه بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ تن مرغ گرم بین واحد های صنفی توزیع می گردد .

معاون بازرگانی سازمان صمت گیلان ادامه دادند که قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم ۲۴۹۰۰ تومان است همچنین گوشت قرمز منجمد تولید داخل برای توزیع ارائه می شود  قیمت هر کیلو سر و دست و گردن ۸۰ هزار تومان و گوشت ران با قیمت هر کیلوگرم ۸۳۰۰۰ تومان توزیع می شود .

ایشان در خصوص روغن مایع سرخ کردنی و پخت و پز همچنین روغن نیمه جامد افزودند ۱۱۵۷ تن روغن های مختلف از ۷ شرکت تولید کننده در خارج از استان گیلان تامین شده است که توسط شرکت های طرف پخش قرار داد با این واحدهای تولید کننده در این استان توزیع می گردد .

فیض در خاتمه گفت و گوی خود به بیان اینکه شهروندان استان گیلان به دلیل وجود کالا در زمینه تامین کالای اساسی در ماه مبارک رمضان نگران نباشند زیرا هر زمانی احساس شود که کالا از لحاظ توزیع در بازار با کمبود مواجه است از ذخایر استراتژیک استفاده می گردد .

خرید فاکتور رسمی قانونی از امین تجربه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *