اخبار کالا

۸۳ تن کالای اساسی در محلات توزیع شد

83 تن کالای اساسی در محلات
83 تن کالای اساسی در محلات

۸۳ تن کالای اساسی در محلات توزیع شد

به گفته سرپرست اداره صنعت , معدن و تجارت شهرستان  محلات , حدود ۸۳ تن کالای اساسی از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون در اجرای طرح تنظیم بازار در ماه مبارم رمضان همچنین با نرخ مصوب دولتی در شهرستان محلات توزیع گردید . این شهرستان از توابع استان مرکزی با جمعیتی ۵۵ هزارنفری و حدود ۲۵۰۰ واحد صنفی است .

در روز پنج شنبه محمد جمال عباسی سرپرست اداره صنعت , معدن و تجارت محلات در طی گفت و گویی با خبرگزاری ها بیان نمود : این اقلام شامل , ۳۶ تن برنج , ۲تن گوشت منجمد گوساله , میزان ۲۰ تن قند و حدود ۲۵ تن شکر مصرفی بوده است .

ایشان در ادامه افزود : توزیع اقلام اساسی مایحتاج مردم با نرخ تضمینی و با رعایت پروتکل های بهداشتی در این شهرستان به انجام رسیده است و این کالاها تا پایان سال به شکل مستمر در راستای تنظیم بازار شهرستان محلات توزیع خواهند شد .

آقای محمد جمال عباسی ادامه داد : اقلام اساسی و پر مصرف در سبد غذایی خانوارهای شهرستان به میزان تأمین و ذخیره شده و در این راستا هیچ گونه جای نگرانی نخواهد بود .

سرپرست اداره صنعت , معدن و تجارت شهرستان محلات تشریح نمود : انتظار می رود خرید شهروندان با توجه به مایحتاج و نیاز روزانه صورت گیرد تا در این خصوص هیچ گونه احتکار خانگی مشاهده نشود .

محمد جمال عباسی در خاتمه نیز به این نکته اشاره نمود که مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی اعم از گران فروشی , احتکار و موارد دیگر با شماره تلفن ۱۲۴ تماس گرفته و اداره صنعت , معدن و تجارت این استان را اگاه نمایند تا در اسرع وقت به تخلفات صورت گرفته رسیدگی شود .  اخبار روز کالا را با بازرگانی امین دنبال کنید

صدور فاکتور رسمی کالا در ۲ ساعت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *